Edukacja:
Formalnie jestem inżynierem elektroniki i telekomunikacji. Skończyłem również studia na wydziale organizacji i zarządzania.
W czasie pracy zawodowej kształciłem się dodatkowo na wielu kursach dla kadry zarządzającej na wiodących uczelniach w USA, Europie i Indiach w dziedzinach związanych z biznesem i zarządzaniem przedsiębiorstwami.
Jestem certyfikowanym coachem ICC.
Doświadczenie zawodowe:
Doświadczenie zawodowe związane jest w większości z korporacjami międzynarodowymi, gdzie zajmowałem różne stanowiska od specjalisty po szefa linii biznesowej w Polsce. Dziś jestem przedsiębiorcą.
Moje doświadczenie związane jest z zarządzaniem ogólnym, zarządzaniem zmianą, prowadzeniem zespołu ludzi, sprzedażą bezpośrednią i pośrednią (produkty consumer electronic, systemy i usługi mobilne). Realizowałem projekty marketingu produktowego wprowadzając produkty i usługi na rynek. Zarządzałem siecią sklepów, logistyką i wsparciem technicznym dla konsumentów i instalatorów. Przez lata kariery zawodowej opracowałem wiele strategii rynkowych, wprowadziłem wiele zmian organizacyjnych i byłem coachem dla dziesiątków pracowników.
Zainteresowania:
Ostatnio zainteresowałem się wspinaczką i turystyką górską. Przede mną wiele szczytów, ten najbliższy to Elbrus (Kaukaz, 5 642 mnpm, druga próba zdobycia szczytu).
© 2011 Marcin Bajda Management & Coaching Created & Powered by ETRONIK